Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
x
Menu
Barsema Recreatie Warfhuizen,
✅Specialist in camper- en caravanonderdelen.
✅ Dealer van o.a. Dometic, Truma, Thule, Fiamma, TESA, Enduro, Reich en meer!
✅Snelle levering en persoonlijk advies.
✅Voor 14:00 uur besteld, volgende dag bezorgd!
✅Snel antwoord; wij vragen voor u de levertijden op bij de fabrikant.
✅ Niet zeker van je keuze? Wij helpen je graag.
Artikelnummer 1134030
Merk: Dometic
Voor de modellen RM53x0 en RF60. | Dometic Steun Deurvergrendeling Zwart | Artikelnummer 1134030
Artikelnummer A0020434
Merk: Thetford
Het derde rooster van een Thetford T2138 koelkast.
Artikelnummer 1133281
Artikelnummer 69111912
De Thetford N3141/N4141/N4142 Slide Box hoort thuis in elke goed uitgeruste camper of caravan. Gemaakt voor dagelijks gebruik tijdens je vakanties en weekendtrips. Heb je vragen over de juiste keuze? Barsema Recreatie denkt graag met je mee.
Artikelnummer 1133110
Artikelnummer 1133162
Artikelnummer 1133409
Artikelnummer 1133134
Artikelnummer 1133370
Artikelnummer 1133799
Artikelnummer A0049060
Artikelnummer 692777
De Thetford Koelkast Ventilator T2138/2152/2160/2175 hoort thuis in elke goed uitgeruste camper of caravan. Zo blijft je camper of caravan goed onderhouden en compleet. Heb je vragen over de juiste keuze? Barsema Recreatie denkt graag met je mee.
Artikelnummer 1133369B
Op zoek naar een koelkast? De Dometic RM5330 Koelkastsluiting is een betrouwbare keuze. Een slimme aanvulling op de uitrusting van je camper of caravan. Bestel dit onderdeel eenvoudig online bij Barsema Recreatie, jouw recreatiespecialist.
Artikelnummer 1133184
Artikelnummer 1133085B
Zorgt ervoor dat beide koelkastdeuren stevig en veilig afgesloten blijven. | Dometic RM7655L Deurvergrendeling Dubbeldeurs Koelkast | Artikelnummer 1133085B
Artikelnummer 1133531
Artikelnummer 1133113
Artikelnummer 1133823
Artikelnummer 1133337
Artikelnummer 693033
> 15-06-2021
Artikelnummer 1141182
De Dometic Verwarmingselement 230V/190W hoort thuis in elke goed uitgeruste camper of caravan. Zo blijft je camper of caravan goed onderhouden en compleet. Heb je vragen over de juiste keuze? Barsema Recreatie denkt graag met je mee.
Dometic RMD8505 Aansluiting Steen Compleet MES4
HTD Camperhoes 800x240cm
Mail ons
Bel ons
WhatsApp
Facebook
Instagram
-